NOVINKY – PROSINEC 2012

Zahájili jsme prodej čerstvě pražené zrnkové kávy.
Kávu si sami dovážíme a pražíme na vlastní pražírně. V tuto chvíli nabízíme 7 druhů káv – vše 100% arabika.

Dostupná balení:
250 g a 500 g sáček

Krátká charakteristika prodávaných káv:

Honduras SHG

Velmi kvalitní středoamerická káva, která je pěstována ve vysokých nadmořských výškách. Výrazná káva, která se vyznačuje plnou a ovocnou chutí. Velmi vyvážená, harmonická chuť.

Brasil Santos

Káva středně výrazná s nízkou kyselostí a sladšími tóny v chuti po ovoci. Označení Santos odkazuje na původ kávy z jednoho z nejvyhlášenějších kávových regionů v Brazílii Santo.

Ethiopia Sidamo

Káva s plným chuťovým profilem, ve kterém dominují ovocné, citrusové tóny, které stojí za výtečnou kyselostí této kávy. Chuť podpořena jemným kořeněným a jasmínovým aroma.

Indonésia Sumatra

Specifická, zemitá (vlivem specifických podmínek pro pěstování v Indonésii a specifického způsobu zpracování) chuť s ovocnými akcenty. Káva má výrazné květinové aroma a plné tělo.

Guatemala

Výraznější káva s živou, jasnou kyselostí. Plný chuťový profil je tvořen ovocnými složkami. Káva má střední tělo s ušlechtilým, oříškovým aroma s mírně kořenitou a intenzivní chutí hořké čokolády. Káva má střední kyselost.

Columbia Excelso

Vulkanická půda v kolumbijském pohoří dává místní kávě výtečnou chuť. V chuti najdete kakaové boby s oříškovou a ovocnou nótou.

Peru – bez kofeinu

Typické chuťové rysy peruánské kávy: delikátní tělo, vinná acidita a čistá, sladká chuť.

Od ledna plánujeme prodej dalších druhů káv, resp. směsí arabiky a robusty. Dále připravujeme vlastní internetový obchod, kde si budete moci všechny druhy našich káv zakoupit.

V případě zájmu či jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte na emailu obchod@orangecupstudio.co.uk, nebo na telefonním čísle +420 722 730 232.