O firmě

Firemní profil – historie a filosofie

Firma Jiří Červenka zahájila svoji činnost v roce 1995 a od prvopočátku se zabývala balením a distribucí zboží, surovin. Postupem času rozšířila svoje možnosti a v současné době, také díky novému, zrekonstruovanému a modernímu areálu v Sezimově Ústí je firma schopna poskytnout kompletní servis pro své zákazníky, počínaje skladováním vstupních surovin, jejich umícháním, balením, kompletací, skladováním a konče distribucí ke konečnému zákazníkovi.

Výrobní a balící prostory splňují přísné podmínky pro manipulaci s potravinami, máme zavedený systém HACCP, který definuje správnou výrobní a hygienickou praxi. Spolupracujeme se zákazníky, jejichž produkty jsou určeny pro nadnárodní maloobchodní řetězce, tudíž podléháme jejich pravidelným auditům.

Koření a kořenící směsi v gastro i maloobchodních baleních dodáváme zákazníkům nejen v České republice, máme také významné obchodní partnery ve Španělsku, Itálii, Německu a na Slovensku.

V sekci masného průmyslu patří mezi naše zákazníky nejen střední a menší výrobny, ale také velké a významné masozpracovatelské závody. Díky kvalitnímu technologickému servisu jsme schopni flexibilně reagovat na nové poptávky a potřeby našich zákazníků.

Neustále rozšiřujeme portfolio našich výrobků a služeb, investujeme do technického vybavení objektu a strojů.

Pracujeme na nových zahraničních akvizicích ve státech střední a východní Evropy.

Naším cílem je poskytnout zákazníkům kompletní servis „pod jednou střechou“. Spokojených zákazníků není nikdy dost!


Všechny nové produkty pro nás testuje Petr Stupka, studio Kulinář České Budějovice.

Firemní profil – historie a filosofie Firma Jiří Červenka zahájila svoji činnost v roce 1995 a od prvopočátku se zabývala balením a distribucí zboží, surovin. Postupem času rozšířila svoje možnosti a v současné době, také díky novému, zrekonstruovanému a modernímu areálu v Sezimově Ústí je firma schopna poskytnout kompletní servis pro své zákazníky, počínaje skladováním vstupních surovin, jejich umícháním, balením, kompletací, skladováním a konče distribucí ke konečnému zákazníkovi. Výrobní a balící prostory splňují přísné podmínky pro manipulaci s potravinami, máme zavedený systém HACCP, který definuje správnou výrobní a hygienickou praxi. Spolupracujeme se zákazníky, jejichž produkty jsou určeny pro nadnárodní maloobchodní řetězce, tudíž podléháme jejich pravidelným auditům. Koření a kořenící směsi v gastro i maloobchodních baleních dodáváme zákazníkům nejen v České republice, máme také významné obchodní partnery v Polsku, Rusku a na Slovensku. V sekci masného průmyslu patří mezi naše zákazníky nejen střední a menší výrobny, ale také velké a významné masozpracovatelské závody. Díky kvalitnímu technologickému servisu jsme schopni flexibilně reagovat na nové poptávky a potřeby našich zákazníků. Neustále rozšiřujeme portfolio našich výrobků a služeb, investujeme do technického vybavení objektu a strojů. Pracujeme na nových zahraničních akvizicích ve státech střední a východní Evropy. Naším cílem je poskytnout zákazníkům kompletní servis "pod jednou střechou". Spokojených zákazníků není nikdy dost! Všechny nové produkty pro nás testuje Petr Stupka, studio Kulinář České Budějovice. Právě jsme pro Vás otevřeli nový internetový obchod s čerstvě praženou kávou. Navštivte náš internetový obchod na adresách www.xiriana.cz nebo www.sezimanka.cz Významní obchodní partneři Mezi naše významné obchodní partnery patří: Kasia vera, s.r.o. České houby a.s. IDS gastro s.r.o. Rojikovo koření Kulinář Petr Stupka AtelierZIZA


 

Významní obchodní partneři

Mezi naše významné obchodní partnery patří:

logo_kasia
Kasia vera, s.r.o.

logo_ceske_houby
České houby a.s.
Vera_Gurmet1
Vera Gurmet
logo_rojik
Rojikovo koření
logo_kulinar
Kulinář Petr Stupka

logo_Orange_Cup_Studio
Orange Cup Studio

Mgr. Petr Havelka

Husovo náměstí 102

39143 Mladá Vožice