Služby

Míchání a balení sypkých směsí

Vzhledem k technickým a kapacitním možnostem areálu firmy jsme schopni nabídnout našim zákazníkům kompletní servis, tj. skladování vstupních surovin, umíchání směsi dle požadavků (receptur) zákazníka, následné zabalení v požadovaném objemu, kompletaci, uskladnění zkompletovaných výrobků a distribuci ke konečnému zákazníkovi.

Balení surovin a výrobků

Na základě Vašich požadavků Vám zabalíme suroviny, či hotové výrobky od 10 g do 25 kg do schválených potravinářských obalů dle Vašeho výběru. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím našeho poptávkového formuláře nebo nás můžete kontaktovat telefonicky a my Vám připravíme cenovou nabídku pro Vaše konkrétní požadavky.
Zabalené zboží Vám zkompletujeme, označíme Vašimi (popř. našimi) etiketami a připravíme k expedici.

Skladování a logistika

Nabízíme možnost skladování Vašich surovin, popř. výrobků v našem areálu firmy. Máme k dispozici manipulační techniku, která usnadní nakládky a vykládky zboží. Skladované zboží Vám připravíme k expedici, popř. zajistíme distribuci, tj. rozvoz našimi vozy, v případě větších kapacit využíváme služeb ověřených a spolehlivých smluvních dopravců.